wtorek, 19 marca
|
|
Przed 16:00
|
Po 16:00
|
Apollo
|
Bękart
|
|
|
20:15
|
Diuna: część druga
|
|
|
17:00
|
Za duży na bajki 2
|
|
15:00
|
|
Cinema City Kinepolis
|
Akademia Pana Kleksa
|
|
|
18:20
bilet
|
Anatomia upadku
|
|
|
17:50
bilet
|
Baby boom czyli kogel mogel 5
|
|
|
16:10
bilet
|
Biała odwaga
|
|
|
16:20
bilet
20:20
bilet
|
Biedne istoty
|
|
|
18:50
bilet
|
Bękart
|
|
|
17:30
bilet
20:10
bilet
|
Diuna: część druga
|
|
10:20
bilet
13:40
bilet
15:00
bilet
|
17:00
bilet
18:20
bilet
20:30
bilet
|
Diuna: część druga
|
|
11:40
bilet
13:50
bilet
|
16:00
bilet
17:10
bilet
19:15
bilet
20:30
bilet
21:00
bilet
21:40
bilet
21:50
bilet
|
Emma i czarny jaguar
|
|
|
16:30
bilet
|
Kung Fu Panda 4
|
|
10:30
bilet
11:40
bilet
12:40
bilet
13:50
bilet
14:50
bilet
|
16:00
bilet
17:00
bilet
18:10
bilet
19:20
bilet
|
Mean girls
|
|
11:40
bilet
14:10
bilet
|
16:40
bilet
19:10
bilet
21:40
bilet
|
Miłość bez ostrzeżenia
|
|
|
16:40
bilet
18:40
bilet
21:00
bilet
|
Przeklęta woda
|
|
|
21:40
bilet
|
Sami swoi. Początek
|
|
|
17:00
bilet
19:40
bilet
|
Strefa interesów
|
|
|
18:20
bilet
20:40
bilet
|
Test na teściów
|
|
|
19:00
bilet
21:10
bilet
|
Tylko nie Ty
|
|
10:30
bilet
12:50
bilet
15:10
bilet
|
17:20
bilet
19:40
bilet
20:50
bilet
22:00
bilet
|
Urojenie
|
|
15:00
bilet
|
17:15
bilet
19:30
bilet
21:50
bilet
|
Wyfrunięci
|
|
11:50
bilet
12:50
bilet
|
|
Za duży na bajki 2
|
|
10:50
bilet
13:00
bilet
15:10
bilet
|
16:10
bilet
17:20
bilet
19:30
bilet
|
Cinema City Plaza
|
Akademia Pana Kleksa
|
|
13:20
bilet
|
|
Anatomia upadku
|
|
|
20:15
bilet
|
Biała odwaga
|
|
10:20
bilet
|
17:10
bilet
21:20
bilet
|
Bękart
|
|
|
18:10
bilet
|
Diuna: część druga
|
|
12:20
bilet
15:40
bilet
|
|
Diuna: część druga
|
|
13:10
bilet
|
16:30
bilet
19:50
bilet
21:10
bilet
|
Emma i czarny jaguar
|
|
9:00
bilet
11:00
bilet
|
|
Kobieta z...
|
|
|
19:00
bilet
|
Kung Fu Panda 4
|
|
10:30
bilet
11:40
bilet
12:40
bilet
13:50
bilet
14:50
bilet
|
16:00
bilet
17:00
bilet
18:10
bilet
19:10
bilet
|
Mean girls
|
|
11:20
bilet
13:50
bilet
|
16:20
bilet
18:50
bilet
21:45
bilet
|
Miłość bez ostrzeżenia
|
|
|
16:00
bilet
20:50
bilet
|
Pies i kot
|
|
11:20
bilet
|
|
Sami swoi. Początek
|
|
|
21:10
bilet
|
Strefa interesów
|
|
12:00
bilet
13:40
bilet
|
|
Tylko nie Ty
|
|
|
16:00
bilet
18:20
bilet
20:40
bilet
|
Urojenie
|
|
15:00
bilet
|
19:40
bilet
22:00
bilet
|
Wyfrunięci
|
|
9:30
bilet
11:30
bilet
|
|
Za duży na bajki 2
|
|
9:30
bilet
12:50
bilet
14:40
bilet
|
16:50
bilet
19:00
bilet
|
IMAX
|
Diuna: część druga
|
|
9:00
bilet
15:10
bilet
|
18:30
bilet
21:50
bilet
|
Diuna: część druga
|
|
12:00
bilet
|
|
Kino Bułgarska 19
|
Anatomia upadku
|
|
|
21:00
|
Bękart
|
|
|
18:50
|
Cztery córki
|
|
|
21:40
|
Pewnego dnia powiemy sobie wszystko
|
|
|
19:30
|
Powołany 2
|
|
|
17:50
|
Strefa interesów
|
|
15:20
|
|
Test na teściów
|
|
|
17:10
|
The Chosen 4: Wybrani
|
|
15:30
|
|
Malta
|
Biała odwaga
|
|
|
16:20
|
Biedne istoty
|
|
|
20:10
|
Bękart
|
|
|
20:00
|
Cztery córki
|
|
|
16:45
|
Dobrzy nieznajomi
|
|
|
18:20
|
Miłość bez ostrzeżenia
|
|
|
18:30
|
Przesilenie zimowe
|
|
|
20:15
|
Strefa interesów
|
|
|
18:15
|
Test na teściów
|
|
|
16:40
|
Multikino 51
|
Akademia Pana Kleksa
|
|
10:00
bilet
|
|
Anatomia upadku
|
|
|
20:15
bilet
|
Biała odwaga
|
|
11:35
bilet
|
17:30
bilet
20:40
bilet
|
Cudowny chłopak: Biały ptak
|
|
10:00
bilet
|
|
Diuna: część druga
|
|
12:20
bilet
|
17:40
bilet
|
Diuna: część druga
|
|
14:10
bilet
15:50
bilet
|
19:20
bilet
20:10
bilet
|
Emma i czarny jaguar
|
|
10:00
bilet
|
|
Kung Fu Panda 4
|
|
10:00
bilet
12:50
bilet
13:40
bilet
15:10
bilet
|
16:00
bilet
18:20
bilet
|
Mean girls
|
|
|
17:15
bilet
19:50
bilet
|
Miłość bez ostrzeżenia
|
|
|
20:00
bilet
|
Piep*zyć Mickiewicza
|
|
10:30
bilet
|
|
Sami swoi. Początek
|
|
|
16:00
bilet
|
Strefa interesów
|
|
15:00
bilet
|
|
Test na teściów
|
|
15:00
bilet
|
|
Tylko nie Ty
|
|
12:40
bilet
|
17:30
bilet
21:10
bilet
|
Urojenie
|
|
13:30
bilet
|
18:40
bilet
21:10
bilet
|
Wonka
|
|
10:00
bilet
|
|
Za duży na bajki 2
|
|
11:00
bilet
13:20
bilet
15:40
bilet
|
18:00
bilet
|
Multikino Stary Browar
|
Anatomia upadku
|
|
13:55
bilet
|
|
Biała odwaga
|
|
|
17:05
bilet
19:45
bilet
|
Cudowny chłopak: Biały ptak
|
|
9:30
bilet
|
|
Diuna: część druga
|
|
10:00
bilet
11:50
bilet
14:20
bilet
15:20
bilet
|
17:50
bilet
20:00
bilet
|
Diuna: część druga
|
|
10:50
bilet
|
18:50
bilet
|
Kung Fu Panda 4
|
|
9:20
bilet
10:00
bilet
11:00
bilet
12:20
bilet
13:20
bilet
14:30
bilet
15:40
bilet
|
18:05
bilet
|
Mean girls
|
|
|
17:05
bilet
19:40
bilet
|
Miłość bez ostrzeżenia
|
|
|
20:15
bilet
|
Sami swoi. Początek
|
|
15:55
bilet
|
|
Strefa interesów
|
|
11:25
bilet
|
20:30
bilet
|
Tylko nie Ty
|
|
12:35
bilet
15:05
bilet
|
17:35
bilet
21:15
bilet
|
Urojenie
|
|
13:30
bilet
|
18:35
bilet
21:05
bilet
|
Za duży na bajki 2
|
|
10:45
bilet
13:05
bilet
15:25
bilet
|
17:45
bilet
|
Muza
|
Biała odwaga
|
|
|
21:15
|
Biedne istoty
|
|
|
16:45
|
Cztery córki
|
|
14:30
|
|
Diuna: część druga
|
|
|
16:00
|
Dobre maniery
|
|
|
19:00
|
Miłość bez ostrzeżenia
|
|
|
19:15
|
Pewnego dnia powiemy sobie wszystko
|
|
13:30
|
|
Pokój nauczycielski
|
|
|
19:15
|
Strefa interesów
|
|
|
21:15
|
Sundown
|
|
|
20:45
|
Tyle co nic
|
|
15:45
|
|
Za duży na bajki 2
|
|
|
17:30
|
Pałacowe
|
Biała odwaga
|
|
|
16:15
|
Chłopiec i czapla
|
|
14:00
|
|
Cztery córki
|
|
|
17:00
|
Lepsze jutro
|
|
|
21:00
|
Pokój nauczycielski
|
|
|
20:30
|
Strefa interesów
|
|
|
18:30
|
Trzy piętra
|
|
|
19:00
|
Tyle co nic
|
|
15:15
|
|
Światłonoc
|
|
11:00
|
|
Rialto
|
Bękart
|
|
15:30
|
|
Diuna: część druga
|
|
|
20:30
|
Pieśni wielorybów
|
|
13:00
|
|
Strefa interesów
|
|
|
18:00
|