|

Wasze hity

  1. Midway
  2. Ukryta gra
  3. Boże Ciało
  4. Nieplanowane
  5. Czarownica 2
  6. Parasite
  7. Hannah. Nieznana histo...
  8. Ból i blask
  9. Joker
  10. Ghost in the Shell
KEI

Na film

Repertuar kin w Poznaniu wg tytułu filmu

Wybierz godzinę
Cały dzień 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

(Nie)znajomi (Nie)znajomi Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Kinepolis 2d 18:20 20:30
Multikino Malta 13:40
Multikino Stary Browar 13:40
1800 gramów 1800 gramów
Apollo 17:35
Cinema City Kinepolis 2d 10:15 11:15 12:00 12:30 13:30 14:15 14:45 15:45 16:30 17:00 18:00 18:45 19:15 20:15 21:00 bilet 21:30 bilet 22:30 bilet
Cinema City Plaza 2d 10:15 11:15 12:30 13:30 14:45 15:45 17:00 18:00 19:15 20:15 21:30 bilet 22:30 bilet
Kino Bułgarska 19 18:00
Multikino 51 11:30 13:50 16:10 18:30 20:50
Multikino Malta 11:10 13:30 15:50 18:10 19:30 20:30
Multikino Stary Browar 11:10 13:30 15:50 18:10 20:25
Angry Birds film 2 The Angry Birds Movie 2
Cinema City Kinepolis 2d dub 10:50 14:00 16:10
Balet Bolszoj: Korsarz Balet Bolszoj: Korsarz
Multikino Malta 16:00
Multikino Stary Browar 16:00
Baranek Shaun film. Farmageddon Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
Cinema City Kinepolis 2d dub 10:00 11:20 13:20 15:20 17:20
Cinema City Plaza 2d dub 10:30 12:30 14:30 16:30
Multikino 51 dub 10:05 14:15 17:20
Multikino Malta dub 11:20 15:35 17:50
Multikino Stary Browar dub 10:45 12:50 14:55 17:00
Muza 13:45 18:00
Rialto 13:00
Basia 2 Basia 2 Rano Po południu Wieczorem
Multikino 51 dub 10:00 11:20
Multikino Malta dub 10:30
Bliźniak Gemini Man
Cinema City Kinepolis 2d 21:20 bilet
Boże Ciało Boże Ciało
Cinema City Kinepolis 2d 12:50 15:20 17:50 19:20 21:50 bilet
Cinema City Plaza 2d 15:10 17:20 19:50
Kino Bułgarska 19 11:50
Multikino 51 12:35 15:05 17:40 20:15
Multikino Malta 13:10 15:40 18:20 20:50
Multikino Stary Browar 15:45 18:20 20:55
Muza 14:45
Pałacowe 16:15
Rialto 14:30
Był sobie pies 2 A Dog's Journey
Cinema City Kinepolis 2d dub 11:00 13:20
Multikino 51 dub 12:50
Multikino Malta dub 10:05
Countdown Countdown
Cinema City Kinepolis 2d 13:00 20:30 22:30 bilet
Czarownica 2 Maleficent 2 Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Kinepolis 2d dub 11:10 13:40 16:10 18:40
Cinema City Plaza 2d dub 10:20 12:20 14:50 19:30
Multikino 51 dub 10:15 15:40 18:15
Multikino Malta dub 10:15 12:50 15:25 18:00
Multikino Stary Browar dub 12:35
Doktor sen Doctor Sleep
Cinema City Kinepolis 2d 13:50 16:50 20:00 21:40 bilet
Cinema City Plaza 2d 15:30 18:40 21:50 bilet
Multikino 51 11:10 14:20 17:30 20:40
Multikino Malta 10:50 14:00 17:10 20:20
Multikino Stary Browar 14:50 18:00 21:10 bilet
Rialto 18:30
Ghost in the Shell Ghost in the Shell
Multikino Malta 13:30 16:15 19:00 20:30
Joker Joker
Cinema City Kinepolis 2d 11:10 13:40 16:20 19:00 20:30 21:10 bilet
Cinema City Plaza 2d 17:50 22:20 bilet
Multikino 51 12:30 15:10 17:50 20:30
Multikino Malta 12:10 14:50 17:30 20:10 21:45 bilet
Multikino Stary Browar 12:10 14:50 17:30 20:10
Midway Midway
Cinema City Kinepolis 2d 15:40 18:30 21:20 bilet
Cinema City Plaza 2d 15:00 20:30
Multikino 51 20:55
Multikino Malta 10:45 20:15
Multikino Stary Browar 10:45 20:30
Mój przyjaciel Ufik Terra Willy: Planete inconnue Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Kinepolis 2d dub 10:50
Muza 12:15
Pałacowe 12:00
Multikino VR: Miasta świata Multikino VR: Miasta świata
Multikino Malta 13:05 15:50 17:45
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia Multikino VR: Niesamowite doświadczenia
Multikino Malta 15:00 18:35
Multikino VR: The Great C Multikino VR: The Great C
Multikino Malta 12:25 14:20 17:05 19:25 20:55
Nie ma nas w domu Sorry We Missed You
Apollo 15:50
Cinema City Kinepolis 2d 20:20
Kino Bułgarska 19 19:40
Muza 15:30 20:00
Pałacowe 20:45
Nieplanowane Unplanned Rano Po południu Wieczorem
Apollo 14:00
Cinema City Kinepolis 2d 19:50
Kino Bułgarska 19 16:10
Multikino 51 18:50
Multikino Malta 12:30 16:45
Niewidoczne życie sióstr Gusmao A Vida Invisivel de Euridice Gusmao
Muza 19:15
O Yeti! Abominable
Cinema City Kinepolis 2d dub 11:50 14:00 16:10 18:20
Cinema City Plaza 2d dub 10:50 13:00
Multikino Malta dub 10:00
Multikino Stary Browar dub 10:30
Obywatel Jones Mr. Jones
Cinema City Kinepolis 2d 11:30
Parasite Gisaengchung
Apollo 19:25
Proceder Proceder Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Kinepolis 2d 10:20 13:10 16:00 17:20 18:50 20:00 21:40 bilet
Cinema City Plaza 2d 10:40 13:30 16:20 18:30 19:10 21:20 bilet 22:00 bilet
Kino Bułgarska 19 13:50
Multikino 51 12:10 15:05 18:00 19:25 21:00 bilet
Multikino Malta 11:40 14:40 17:40 19:15 20:40
Multikino Stary Browar 11:40 14:40 17:15 17:40 20:40
Rialto 21:00
Psi Patrol Psi Patrol
Multikino 51 dub 10:00
Multikino Malta dub 10:00
Rodzina Addamsów The Addams Family
Cinema City Kinepolis 2d dub 10:30 12:30 14:30 16:30 18:30
Cinema City Plaza 2d dub 11:00 13:00
Multikino Stary Browar dub 10:05
Salma w krainie dusz Dia de Muertos
Cinema City Kinepolis 2d dub 10:40 12:40 14:40 16:40
Cinema City Plaza 2d dub 10:15 17:30
Multikino 51 dub 11:15
Multikino Malta dub 11:55
Multikino Stary Browar dub 12:45
Terminator: Mroczne przeznaczenie Terminator: Dark Fate
Cinema City Kinepolis 2d 11:10 17:10 19:00 21:40 bilet
Cinema City Kinepolis 2d dub 11:50 14:30 18:40
Cinema City Plaza 2d dub 12:50
Cinema City Plaza 2d 21:40 bilet
IMAX 2d dub 11:30 14:10
IMAX 2d 16:50 19:30 22:10 bilet
Multikino 51 11:30 21:20 bilet
Multikino Malta 14:00 20:35
Multikino Stary Browar 10:40 20:15
Ukryta gra The Coldest Game Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Kinepolis 2d 11:00 13:10 15:20 17:40 19:50 22:10 bilet
Cinema City Plaza 2d 19:40 22:00 bilet
Multikino 51 13:20 16:20
Multikino Malta 15:00 19:55
Multikino Stary Browar 13:25 19:10 21:30 bilet
Muza 16:15 20:30
Rialto 16:30
Van Gogh. U bram wieczności At Eternity's Gate
Muza 17:00
Pałacowe 14:00
Wojna o prąd The Current War
Cinema City Kinepolis 2d 15:00
Zombieland 2: Kulki w łeb Zombieland: Double Tap
Cinema City Kinepolis 2d 22:10 bilet
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

15 listopada
8 listopada
1 listopada
31 października

Zapowiedzi

22 listopada
29 listopada
6 grudnia
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin