poznan.repertuary.pl
Film

Jaja w tropikach

Tropic Thunder
Reżyseria: Ben Stiller

Repertuar filmu "Jaja w tropikach" w Poznaniu

Brak repertuaru dla filmu "Jaja w tropikach" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Jaja w tropikach
Tytuł oryginalny: Tropic Thunder
Czas trwania: 107 min.
Produkcja: USA , 2008
Premiera: 26 września 2008
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Ben Stiller
Obsada: Ben Stiller, Jack Black, Robert Downey Jr.

Historia grupy egocentrycznych aktorów, wyruszających na plan zdjęciowy, żeby nakręcić najlepszy w historii kina film wojenny. Kiedy rosnące w zastraszającym tempie koszty (a także rozdmuchane ego hollywoodzkich pieszczoszków) zaczynają zagrażać wstrzymaniem pracy na planie, sfrustrowany reżyser próbując ratować swoje dzieło chwyta się ostatniej deski ratunku - wysyła ekipę filmową w dzikie tereny południowowschodniej Azji, co z jednej strony ma przynieść korzystny efekt realizmu w stylu ‘partyzanckich podchodów’, a z drugiej nieuchronnie naraża nie przywykłych do niewygód aktorów na spotkanie z prawdziwymi czarnymi charakterami. Bez asystentów, całej gwiazdorskiej oprawy, czy nawet telefonów komórkowych, nasi ‘przypadkowi bohaterowie’ akcji mają wątpliwą przyjemność zetknąć się z lokalnymi rzezimieszkami – bandą handlarzy narkotyków. Ci błędnie biorą amerykańskich aktorów za agentów wywiadu i swoimi dość konwencjonalnymi w tych kręgach metodami starają się rozwiązać problem zachodnich ‘najeźdźców’.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1506 razy. | Oceń film

Wasze opinie

Dorota 2. listopada 2008, 19:09

Bardzo fajny film! Uśmiałam sie niesamowicie a Robert Downey Jr.w roli murzyna był po prostu genialny!!! Polecam

CZ4444 27. października 2008, 0:33

+Robert Downey Jr. jako murzyn i Tom Cruise
-Przewidywalny
-Ben Stiller jako aktor w tym filmie i rezyser
Ocena:4/10
Polecam:Komedia i Wojna...nic wam nie polece
Pzdr

ilona 20. października 2008, 17:14

porażka, żenujący film

W 17. października 2008, 23:00

Nudny film, tragedia.

goreckas10 16. października 2008, 15:20

Początek filmu może rozczarowac ... przeciągające sie dialogi i brak akcji lecz po 30 min oglądania bez uśmiechu na twarzy nagle można wybuchnąć śmiechem ! Świetna gra J. Blacka i T. Cruisa ! od 0 do 10 daje 6,5. Zna ktoś muzykę końcową filmu ? ( taniec Cruisa :))

Luqas 10. października 2008, 11:04

Komedia, ktora jest smieszna to ostatnio rarytas... Ta jest:-) Poza kilkoma drobnymi wpadkami (ktore raczej wynikaja z nieznajomosci faktow czy filmow przez widza, na ktorych budowano pewne zarty, niz slabosci scenariusza) film jest znakomity. Stiller wreszcie jest smieszny (nawet nie wiem, czy polowa fimu nie wyszydza Jego poprzednich dokonan, kiedy to "zbytnio angazowal sie w swoje role":-), czego dawno w filmach z Jego udzialem nie bylo, a Tom Cruise... Po prostu trzeba zobaczyc - tez niewykluczone, ze monco poprawi swoj wizerunek szydzeniem z siebie samego:-) Generalnie, aktorzy, ktorzy wizeli udzial w tym widowisku powinni zyskac kilka punktow. Polecam.

k.pi 5. października 2008, 15:47

Nie zgadzam się z komentarzami. Choćby z jednego powodu: gros analogii do hollywood oraz najśmieszniejszy w filmie dialekt, jakim mówi R.D. Jr są dla przeciętnego Polaka niezrozumiałe. Jeśli ktoś nie lubi nabijania się z klisz, absolutnego pastiszu, żartów z pierdzenia niech zostanie w domu. Na szczęście ja lubię. Rock on!

Nikola 4. października 2008, 22:58

Ja się rozczarowałam po super recenzji "Od początku zwijałem się ze śmiechu"...
Dla mnie początek był tragiczny i miałam ochotę wyjść z kina, ale później coraz lepsze dialogi, akcja też się rozwinęła...
Film mnie nie zachwycił, ale Amerykanie przynajmniej potrafią zrobić komedię, a w Polsce oprócz klasyków... jakby to teraz wiele osób określiło żal.pl
Jakoś nie mam zdania o tej produkcji- w zachwyt nie popadłam...

Filmiak 1. października 2008, 15:59

Jaja z Widzów - to dużo lepszy tytuł :) Nawet nie mam żalu do producentów, wszak każdy ma prawo do własnej definicji sztuki, ale nie rozumiem dystrybutora, jest tyle dobrych filmów wyświetlanych w rozmitych popierdułkach zwanych kinami studyjnymi, czemu one nie zasługują na normalny ekran tylko takie totalne gnioty ...?

m887 1. października 2008, 15:20

beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marian 1. października 2008, 12:31

nie polececam

que 1. października 2008, 10:09

Bardzo ostra parodia kina wojennego - "Rambo", "Czas apokalipsy", "Szeregowiec Ryan"... Ostra tzn. jest sporo krwi, ludzkiego mięsa traktowanego dość niekonwencjonalnie :D Niepoprawne politycznie dowcipy z niedorozwiniętych, no i naprawdę - obsada musiała kosztować grube miliony, bo świetnych aktorów na pęczki.
Film jak na swój gatunek jest rewelacyjny, nawiązań do innych filmów multum i do popłakania się ze śmiechu. No i Tom Cruise - to co zrobił ze swoją rolą to koniec świata :))) Cała sala z niedowierzaniem patrzyła na zwariowanego scjentologa - czy to na pewno ON? Tak, on on, zagrał rewelacyjnie (Cruise i rola komediowa?!), był absolutną gwiazdą tego filmu, Stiller przy nim to wtórność :D Polecam chociażby żeby zobaczyć końcową scenę, ludzie przesiedzieli na sali cały ciąg liter jak zahipnotyzowani oglądając wyczyny Cruise'a :)

sssssssssss 1. października 2008, 9:30

Tragedia !!, Odradzam !!, Opuściliśmy kino w połowie !!.

S 30. września 2008, 17:06

Naprawde TRAGEDIA !!! , Wyszliśmy w połowie filmu , Odradzam !

ben stiller 30. września 2008, 10:58

nuudy w tropikach

Szo 27. września 2008, 21:10

Odradzam beznadzieja kicz to mało powiedziane, poza paroma tekstami i Soczkiem z foczek :D nie ma co ogladac :(

dssdsd 27. września 2008, 17:26

superrrrrrrrrrrrrr

Dodaj nowy komentarz Jaja w tropikach

Twoja opinia o filmie: