poznan.repertuary.pl
Film

Last Vegas


Reżyseria: Jon Turteltaub

Repertuar filmu "Last Vegas" w Poznaniu

Brak repertuaru dla filmu "Last Vegas" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Last Vegas
Tytuł oryginalny: Last Vegas
Czas trwania: 105 min.
Produkcja: USA , 2013
Gatunek: komedia
Premiera: 22 listopada 2013
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: Jon Turteltaub
Obsada: Robert De Niro, Michael Douglas, Morgan Freeman, Mary Steenburgen, Weronika Rosati

Niegrzeczna komedia z klasą i obsadą z najwyższej półki.
W pewnym wieku wolno Ci wszystko, ale czy wszyscy są na to gotowi?
Billy, Paddy, Archie i Sam przyjaźnią się od podstawówki. Z całej czwórki tylko Billy nigdy nie dał się zaciągnąć do ołtarza. Nic więc dziwnego, że gdy wreszcie decyduje się na ślub, starzy kumple bez wahania przybywają do Las Vegas, by wyprawić mu wieczór kawalerski i pokazać światu, że faceci z takim doświadczeniem potrafią bawić się jakby nie było jutra. Zanim jednak impreza rozkręci się na dobre, jeden z panów zdąży wplątać się w romans z uroczą piosenkarką, drugi pobije się w dyskotece z gościem, który mógłby być jego wnukiem, trzeci spróbuje ulec długo oczekiwanej pokusie, a czwarty zapragnie uczynić wszystko, by nie doszło do ślubu. Co jeszcze można zrobić z tak pięknie rozpoczętym wieczorem?
Drżyj Las Vegas! Będzie się działo!


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 353 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Last Vegas

Wasze opinie

Aneta 9. stycznia 2014, 14:32

gdyby jeszcze było co rozumieć w tym filmie... Bardziej skomplikowana jest już chyba reklama pampersów.

AdiAdi 7. stycznia 2014, 21:53

Dobra komedia, lekko, zabawnie podany, polecam, można się pośmiać, dialogi dobre, Choć pewnie nie wszyscy zrozumieją . Polecam,

Mały 2. stycznia 2014, 20:28

Do Aneta widocznie nie za bardzo rozumiesz czym jest komedia! i w takim razie dziękuję Ci bo okazuje się że jestem jedną z tych osób które męczy myślenie i powiem Ci że dobrze mi z tym:)

aneta 2. stycznia 2014, 13:59

Strata czasu, kasy i zamiast się pośmiać siedziałam zażenowana... Dialogi są tak przewidywalne a żarty tak prymitywne, że mogą się podobać osobom, które męczy myślenie. Najgorszy film jaki w życiu widziałam. Wątki się nie trzymają kupy. wszystko jest oczywiste i tak płaskie, że aż mi było głupio siedzieć w kinie.... Bo czułam się jak ćwierćmózg. TRAGEDIA

Rosa 26. grudnia 2013, 19:37

Zabawny. Rzeczywiście panowie mają dużo dystansu do siebie. Polecam :)

Ala 23. grudnia 2013, 9:01

Bardzo miło spędzone niedzielne popołudnie:) lekka i przyjemna komedia z dużą dozą super humoru!

Anna 22. grudnia 2013, 11:46

Naprawdę śmieszny film, nic na silę, po prostu świetne dialogi;)

Przemo 22. grudnia 2013, 10:38

Lekko, sympatycznie, nudno i nieśmiesznie. Niestety potencjał był, ale nie został wykorzystany. Żal, że De Niro gra w takim filmie. To już rozmienianie swojej postaci na drobne :( Z resztą gra wszystkich aktorów to w tym filmie słaby punkt, mimo wielkich nazwisk. Wg mnie nie warto się wybierać. Nie ma w tym filmie nic naprawdę interesującego.

goga 15. grudnia 2013, 20:37

Bardzo dobra komedia. Zdecydowanie dla widowni dojrzałej, która zrozumie dowcip sytuacyjny. Nie ma dłużyzn, świetnie dobrani aktorzy,ze smakiem przedstawiony trudny temat przemijania, a tu komedia. Wszyscy na sali wybuchali śmiechem- rewelacyjne dialogi.

Refar 11. grudnia 2013, 23:21

Właśnie wróciłem z projekcji - rewelacja! Sympatyczna komedia, w sam raz by się pośmiać i czasami zamyślić... No i obsada z najwyższej półki :)

wacior 7. grudnia 2013, 22:18

Lekka, pogodna, dobrze opowiedziana i świetnie zagrana komedia. Historyjkę i dialogi ogląda i słucha nie tylko bez cienia zażenowania, ale z przyjemnością. A z kina wychodzi w rozbawionym nastroju. To się nazywa kino!!! Na wieczorne wyjście nie tylko dla starszego małżeństwa...

marek 7. grudnia 2013, 10:33

super film. gwiazdorska obsada i rewelacyjne teksty. zdecydowanie polecam, gdyż wart jest obejrzenia.

Miki 1. grudnia 2013, 20:52

Po prostu dobra komedia:) śmiałam się razem z pełną salą kinową, miło popatrzeć na starzejących się doskonałych aktorów którzy mają dystans do siebie:) choć zakręciła się łza w oku na wspomnienie młodego De Niro w Taksówkarzu, Wściekłym Byku, Misji, Brazil, czy Harry Angel ! polecam na miły wieczór do spędzenia w kinie.

Dodaj nowy komentarz Last Vegas

Twoja opinia o filmie: