poznan.repertuary.pl
Film

Wielkie wesele

The Big Wedding
Reżyseria: Justin Zackham

Repertuar filmu "Wielkie wesele" w Poznaniu

Brak repertuaru dla filmu "Wielkie wesele" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Wielkie wesele
Tytuł oryginalny: The Big Wedding
Czas trwania: 89 min.
Produkcja: USA , 2013
Gatunek: komedia
Premiera: 12 lipca 2013
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: Justin Zackham
Obsada: Robert De Niro, Diane Keaton, Katherine Heigl

Wielkie wesele! Wielka obsada! Wielka zabawa!

Znakomita komedia w gwiazdorskiej obsadzie potwierdzająca starą prawdę, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu…szczególnie ślubnym;)

Ślubuję, że Ci nie odpuszczę.

Elle (Diane Keaton) i Don (Robert de Niro) Griffinowie nienawidzą się szczerą nienawiścią. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto – biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego – wystarczy nie zachowywać się tak, jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe? Oczywiście, że nie! Ale może chociaż na zdjęciu uda się ładnie wyjść z rodziną.

Żadne przygotowania nie przygotują Cię na to wesele!

tekst: Multikino


Średnia ocena: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
Oceniono 468 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Wielkie wesele

Wasze opinie

rozbawiona 31. lipca 2013, 19:24

bardzo zachęcił mnie do obejrzenia filmu komentarz "rozczarowanej", bo miałam ochotę na coś niesmacznie wulgarnego, bez akcji. Rozczarowałam sie, bo i akcja dość wartka, nie nudziłam się, rozbawił mnie lekki humor, a i wzruszyłam się, dobra obsada, a wulgaryzmów nie znalazłam. W naszym pruderyjnym i zakłamanym społeczeństwie najlepiej się krytykuje, odsądza od czci i wiary, a byłych małzonków obrzuca błotem.

rozczarowana 30. lipca 2013, 14:33

Szkoda czasu na ten film. Niesmaczny, wulgarny humor. Akcja kiepska i nudnawa - i z góry wiemy co będzie dalej. Stereotypowe postacie. Miałam ochotę wyjść w trakcie seansu. Zdecydowanie odradzam.

nula 21. lipca 2013, 15:37

Nie zgadzam się z poprzednimi opiniami,.Film zawierający szereg dylematów ze zwykłego życia,zrozymiałych dla widzów starszych.Może faktycznie hitem nie jest,momentami na początku dłużyzny ale generalnie przyjemna opowiastka z dobrą obsadą.
do obejrzenia po czterdziestce:0.

Leo 14. lipca 2013, 6:39

Film nudny i słaby. Nawet De Niro nie był go w stanie uratować. Szkoda kasy.

the_widz 13. lipca 2013, 22:38

Oczywiście rozerwać się na tym filmie na pewno niejeden zdoła, jednak gdyby chcieć powiedzieć o nim cokolwiek skrótowo, to dały się zauważyć coraz bardziej wszechobecne w tego typu produkcjach: dowcip niskich lotów, naigrywanka z wartości i chrześcijaństwa oraz perwersyjne upodobania twórców filmu. Słowem: sieczka ze znaną obsadą.

Dodaj nowy komentarz Wielkie wesele

Twoja opinia o filmie: